NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA FAQ

* Ile trwa makijaż?
Na wykonanie makijaż okolicznościowego potrzebuję godzinę, makijaż ślubny 1.15 min.
Makijaż męski korekcyjny pełny ok. 20-30 min.

* Czy jest możliwość dojazdu?
Tak, w sezonie ślubnym (maj – październik) dojeżdżam od 4 osób. Dojazd jest dodatkowo płatny. Na indywidualne makijaże zapraszam do studia.

*Kiedy najlepiej zrobić makijaż próbny ślubny?
Wtedy kiedy będzie wybrana już kreacja oraz dodatki, tak by makijaż dopełnił całość stylizacji, najlepiej 2-3 miesiące przed ślubem.

*Kiedy rezerwować termin?
Zapisy na kolejny rok zawsze rozpoczynam w okolicy września-października. Informacje o zapisach pojawiają się na moim facebooku i intagramie ( @Orchid.Wizaz ) – warto śledzić !:)

*Jak zarezerwować termin?
Termin rezerwujemy po wcześniejszym kontakcie ze mną i wpłacie zadatku na konto. Zadatek jest bezzwrotny, w dniu usługi jest on odliczony od makijażu.

*Jak przygotować skórę przed makijażem ?
Dobra pielęgnacja wpływa również na trwałość i wygląd makijażu, warto zrobić dzień wcześniej delikatny peeling enzymatyczny twarzy oraz nałożyć maskę nawilżającą.

*Czy idąc na makijaż mam zabrać jakieś zdjęcie/inspiracje ?
Jasne, jeśli masz coś upatrzonego, a jeśli nie i nie wiesz jak chcesz wyglądać, to na pewno coś doradzę by było wow 🙂

*Co z rzęsami? czy lepiej zrobić przedłużanie przed makijażem ?
Kępki rzęs są wliczone w cenę makijażu, ja najbardziej lubię pracować na powiekach na których nie ma sztucznych rzęs i sama je później dokleić, dlatego, że cienie osadzają się w rzęsach i ciężko je wyczyścić bez uszkodzenia by był idealnie czyste.

*Czy można wykonać sam makijaż oczu?
Niestety nie, by makijaż prezentował się kompletnie musi być wykonany od początku do końca poprawnie.

*Czy można zakupić voucher upominkowy?
Tak, jest możliwość zakupu każdej usługi w formie vouchera prezentowego, w tym celu proszę o kontakt ze mną.

*Czy prowadzę szkolenia/lekcje makijażu ?
Tak, największym zainteresowaniem cieszą się indywidualne lekcje makijażu. Podczas spotkania robimy: przegląd kosmetyczki, sprawdzamy które kosmetyki są dla nas odpowiednie, tworzymy listę co jeszcze może się nam przydać i warto kupić. Uczymy się wybranego przez nas makijażu. Pracujemy krok po kroku, czyli: ja wykonuję np. cieniowanie oka z jednej strony, klient/ka odtwarza mój ruch z drugiej strony twarzy i tak analogicznie cały makijaż, jest to metoda najbardziej skuteczna.